Novoroční kurz 2022-23

Novoroční kurz 27. 1. 2023 - 1. 1. 2024

Tuněchodský mlýn (viz zde)

Učitelka: Ayya Piyadassī

Ayya Piyadassī je litevskou mniškou praktikující Dhammu od roku 2007. Poté, co se seznámila s Buddhovo naukou skrze vipassanové retreaty v Goenkově tradici, plně se ponořila do praxe Dhammy v Barmě, kde byla ordinována na mnišku v roce 2013. Meditovala v barmských centrech  Shwe Oo Min a Pa Auk a získala titul MA v palijštině a buddhistických studiích na Shan State Buddhist University. Na podzim 2021 založila ve městě Klajpeda Centrum Alokos. Zde sdílí učení Dhammy, stejně jako na ústranních, která pořádají její příznivci v Litvě a v Lotyšsku. Na tomto retreatu vkročíte do nového roku s jasnou, krásnou a celistvou myslí.

Základní organizační informace ke kurzu:

Formát kurzu bude tradiční s pravidelným střídáním meditace v sedě a meditace v chůzi. Večer pak budou pravidelné přednesy o dhammě.

Doporučujeme přečíst si před zasláním přihlášky "Organizační podmínky na našich meditačních kurzech". Ať víte, jak to na našich kurzech chodí a nic vás nepřekvapí :-).

  • Výše příspěvku za celý kurz: 5 400 Kč. V této částce není obsažena dána pro učitele. Dána je finanční odměna za učení, které je od časů Buddhy předáváno jako dar. Její výše není stanovena - odvíjí se od štědrosti žáků. Dána se hradí v hotovosti přímo na kurzu.   
  • Přihláška se stává závaznou po uhrazení rezervačního poplatku ve výši 500 Kč.
  • Neplaťte příspěvek na kurz, ani rezervační poplatek, dokud neobdržíte potvrzující e-mail a platební údaje od manažera kurzu!
  • Vzhledem k omezenému počtu účastníků přijímáme přihlášky jen na celý kurz.

Registrační formulář

* Povinná pole.

(Odesláním formuláře souhlasíte s poskytnutím a zpracováním Vašich osobních údajů v souladu s GDPR.)

Vytvořte si webové stránky zdarma!