Naše setkání

Každé pondělí v 18:30, malý sál
(mimo červenec, srpen a státní svátky)

Pražské buddhistické centrum Lotus, Dlouhá ul. 2., 4. patro. 
Vede: František Lomský, tel. 737 851 629, f.lomsky@gmail.com

Hledáš místo, kde bys mohl praktikovat meditaci ve společné skupině a sdílet zkušenosti na duchovní cestě s podobně naladěnými lidmi? Pak tě zveme na naše pravidelné schůzky v buddhistickém centru Lotus u Staroměstského náměstí (Dlouhá 2, Praha 1, 4. patro), které probíhají každé pondělí mimo svátky a letní prázdniny. Jestliže s meditací teprve začínáš, nemusíš mít obavy - pokud budeš potřebovat, rádi ti vysvětlíme, jak na to.

Po 40 minutové meditaci mettá/samathá/vipassaná (meditace přívětivosti/klidu/vhledu) následuje společné sdílení zkušeností či reflexe nad duchovními texty. Doporučujeme sledovat aktuální program na našem FB.

Kvůli schůzkám můžeš kontaktovat Františka Lomského na f.lomsky@gmail.com či na telefonu 737 851 629. Na samotné setkání ale není potřeba se nijak registrovat, lze přijít rovnou cca 15 min před začátkem meditace. Stačí zazvonit u vstupních dveří na ulici na Centrum Lotus. 

Našich setkání se může zúčastnit kdokoli a účast na nich je zdarma. Přímo v Centru Lotus lze přispět dobrovolnou částkou do donačního boxu. 

Vytvořte si webové stránky zdarma!